přihlášení / můj profil

Aktuálně

11/10/2021

Hlavní vítěz celofiremní soutěže "ZF se hýbe" 2021:

Milí spolupracovníci, rádi bychom vám představili hlavního výherce naší celofiremní soutěže "ZF se hýbe" za rok 2021. více

4/10/2021

Konec soutěže Sportuje celé ZF pro tento rok:

Děkujeme všem účastněným a těšíme se na vaše výkony opět na jaře v roce 2022. více

4/10/2021

Gratulujeme vítězům a děkujeme všem za účast!:

Milí spolupracovníci, rádi bychom vám představili výherce naší celofiremní soutěže "ZF se hýbe" za září 2021. Na prvním místě, jako nejlepší sportovec ZF KLS pro měsíc září, se umístil s celkovým počtem 990,15 bodů opět pan Martin Tůma. Jelikož p. Tůma již chytré hodinky získal jako výherce za měsíc 8/2021, ocenili jsme v září touto věcnou cenou 2. vítězku, a to p. Kateřinu Benešovou, která nyní získala celkem 876,24 bodů. Současně nám Kateřina vylosovala další 2 výherce, a to ze všech účastníků, kteří se do ZF soutěže za září zapojili. Vylosovanými výherci se tak stali: Tereza Kolingerová a David Fous, kteří od nás obdrží ocenění ve formě chytrého náramku. Děkujeme všem, kteří jste se do soutěže „ZF víceKONTAKT: info@zfklasterec.cz

Výlety startujeme v Máchově kraji 

Jako první nás čeká výlet na Šroubený.

TERMÍN: 1. 6. - 13. 6.

Šroubený je nevulkanický vrch v okrese Česká Lípa. Nachází se kousek od Starých Splavů na území města Doksy.

Vrch se tyčí nad břehem Máchova jezera a poblíž nejvyššího místa se nachází Havraní skála, na které vymýšlel Karel Hynek Mácha svůj Máj.

Výlet je možný ve dvou variantách:

VARIANTA TAM ZPĚT

VARIANTA KOLEČKO

DŮKAZOVÉ FOTO

Abyste se mohli zapojit do soutěže o ceny, nahrajte do svého profilu důkaz, že jste se výletu účastnili.

Důkazovou fotkou tohoto výletu je modré turistické značení na vrcholu vyhlídky na skále - stačí vyfotit skálu z povzdálí a nebo můžete mobilem zazoomovat.

Zároveň nezapomeňte vyfotit a nahrát i nějakou další hezkou fotku z tohoto výletu, abyste se mohli zúčastnit i druhé soutěže – o nejhezčí fotografii.

CHALLENGE ŠROUBENÝ

Máte chuť porovnat svou výkonost se svými kolegy a zapojit se tím do soutěže?

Změřte si čas výstupu od „Přístřešku Pod Šroubeným“ na vrchol.

Cesta: https://mapy.cz/s/cakodepucu

První challenge je dlouhá 461 m, klidnou chůzí by neměla zabrat více než 18 minut při kterých nastoupáte 90 m. Pokud si chcete skutečně zasoutěžit, můžete na vrchol doběhnout.

Svůj čas poté zapište do svého profilu pod příslušný výlet do kolonky challenge ve formátu mm.ss.

Náš tip

Chcete strávit u Máchova jezera celý den a navštívit místo, kde potkáte maximálně kolegy z práce? Zajděte ještě na Havířský vrch, ze kterého je překrásný výhled na jezero i Bezděz.

Místo: https://mapy.cz/s/demojekuva