přihlášení / můj profil

Aktuálně

11/10/2021

Hlavní vítěz celofiremní soutěže "ZF se hýbe" 2021:

Milí spolupracovníci, rádi bychom vám představili hlavního výherce naší celofiremní soutěže "ZF se hýbe" za rok 2021. více

4/10/2021

Konec soutěže Sportuje celé ZF pro tento rok:

Děkujeme všem účastněným a těšíme se na vaše výkony opět na jaře v roce 2022. více

4/10/2021

Gratulujeme vítězům a děkujeme všem za účast!:

Milí spolupracovníci, rádi bychom vám představili výherce naší celofiremní soutěže "ZF se hýbe" za září 2021. Na prvním místě, jako nejlepší sportovec ZF KLS pro měsíc září, se umístil s celkovým počtem 990,15 bodů opět pan Martin Tůma. Jelikož p. Tůma již chytré hodinky získal jako výherce za měsíc 8/2021, ocenili jsme v září touto věcnou cenou 2. vítězku, a to p. Kateřinu Benešovou, která nyní získala celkem 876,24 bodů. Současně nám Kateřina vylosovala další 2 výherce, a to ze všech účastníků, kteří se do ZF soutěže za září zapojili. Vylosovanými výherci se tak stali: Tereza Kolingerová a David Fous, kteří od nás obdrží ocenění ve formě chytrého náramku. Děkujeme všem, kteří jste se do soutěže „ZF víceKONTAKT: info@zfklasterec.cz

Zde najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy. Pokud byste přeci jen odpověď na váš dotaz nenašli, obraťte se na nás na info@zfklasterec.cz, děkujeme!


1. Jak mám správně zadat své údaje u sportovních aktivit?

Údaje zadáváte v kilometrech a minutách. Pokud jste sportovali 1 hodinu a 30 minut, zadejte do formuláře 90 minut.

2. Jak se porovnávají jednotlivé aktivity a přiřazují se body?

Cílem Sportuje celé ZF je vyhodnotit nejlepšího sportovce napříč celým ZF. Každý sport má přidělený svůj koeficient času a koeficient vzdálenosti, kterým násobíme tyto veličiny. Výsledkem jsou body, které můžeme srovnávat. Tzn. nemusíte se bát, že byste byli např. jako nadšení plavci znevýhodnění oproti cyklistům.

3. Napsal/a jsem špatně údaje, mohu je opravit?

Údaje nelze zpětně opravit. Pokud jste cokoliv zapsali špatně, prosím kontaktujte nás a my váš chybný údaj smažeme a můžete si poté údaj zapsat znovu již správně.

4. Počítá se i můj výkon na elektrokole?

Bohužel ne, není možné odhadnout, jak moc Vám motůrek do kopce pomohl.

5. Musím nahrávat fotku z aplikace o mém výkonu?

Není to podmínkou, ale samozřejmě budeme rádi - především u velkých výkonů. 😊 Vaší fotku poté můžeme umístit do galerie.

6. Pokud se nemusí nahrávat důkaz, jak zjistíte, že si nikdo nepíše co chce?

Celá akce je založena na férovém chování - přeci jen fair play je motto sportu. Výkony kontrolujeme a procházíme a pokud se nám cokoliv nezdá, tak osobu kontaktujeme. Ze zkušenosti víme, co je a není možné. Pokud člověk u velkých výkonů navíc nahraje fotografii, tak si případně i může svůj výkon obhájit. Doufáme, že v rámci kolegiálnosti a čistého svědomí si nikdo sportovní výsledky z gauče vymýšlet nebude. 😊

7. V rámci aktivit jsem nenalezl/a svůj oblíbený sport, můžete ho přidat?

Pro tento ročník jsou již aktivity finální. Pokud se bude akce opakovat příští rok, rádi přidáme více aktivit. Podněty nám můžete napsat.

8. Nedaří se mi nahrát fotografie/výsledek.

Prosím kontaktujte nás e-mailem, podíváme se na to.